Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / III Podkowiańskie Mikołajki już za nami

III Podkowiańskie Mikołajki już za nami

W minioną sobotę już po raz trzeci Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował „Podkowiańskie Mikołajki”. Uczestniczyło w nich prawie 160 dzieci – naszych najmłodszych mieszkańców. Zabawę mikołajkową umilała dzieciom Agencja Artystyczna „LAURA”, którą prowadzi Pani Laura Łącz. Razem z Panią Laurą do Podkowy Leśnej przybył także żywy wąż, klaun, śpiewający piesek, szczudlarz, były pokazy z ogniem i wiele innych atrakcji. Na koniec dzieci odwiedził św. Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Nie zabrakło również włodarza naszego miasta – Burmistrza Pana Artura Tusińskiego. Całą zabawę mikołajkową zakończyło odpalenie świątecznych iluminacji w naszym mieście. Dzieci z rodzicami miło spędzili sobotnie popołudnie. Całą akcję wspierali nasi wolontariusze, którzy włożyli dużo pracy i serca. Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas wszystkim wolontariuszom: Kamilowi Majerowi, Agnieszcze Czupryńskiej, Karinie Meyer, Ksaweremu Karnemu, Oliwii Wildeman, Wojtkowi Piątkowskiemu, Michałowi Korczakowi, Przemkowi Orłowskiemu, Olkowi Jarzakowi.  Do zobaczenia za rok.

 

Sprawdź również

Ogłoszenie – Poszukujemy Kandydata na stanowisko Inspektora w Referacie Infrastruktury Komunalnej i Zamówień Publicznych. Umowa na zastępstwo.

Urząd Miasta Podkowa Leśna poszukuje kandydata na stanowisko Inspektor w Referacie Infrastruktury Komunalnej i Zamówień …

 
 
MENU

Podkowa Leśna