Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / 27 Finał WOŚP w Podkowie Leśnej

27 Finał WOŚP w Podkowie Leśnej

13 stycznia 2019 roku po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27, również w Podkowie Leśnej.

Gramy dla dzieci małych i bez focha, na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych!  Tego dnia w naszym mieście nie zabraknie atrakcji!! Obserwujcie nasz fanpage ( https://www.facebook.com/WOSPPodkowaLesna/ ), bo wkrótce pojawi się więcej informacji dotyczących dnia Finału.

W ramach podkowiańskiego finału na ulicach kwestować będzie ok. 60 wolontariuszy. Oprócz kwesty ulicznej zaplanowaliśmy kilka imprez towarzyszących w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. Szczegółowy program wraz z przedmiotami na aukcję, można śledzić na fanpage sztabu podkowańskiego.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do spędzenia tej styczniowej niedzieli razem z Nami.

Sztab będzie mieścił się w budynku MOK przy ul. świerkowej 1 w Podkowie Leśnej, a tworzą go 4 instytucje: Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy, Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały, oraz Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich.    

Przypominamy, że w zeszłym roku, Podkowianie wsparli działania Orkiestry niebagatelną kwotą 37647 zł  w imieniu organizatorów i wolontariuszy:

Alina Witkowska – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich
Agnieszka Hein – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej
Dorota Staszewska – Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały
Paweł Włoczewski – szef sztabu Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Sprawdź również

Informacja dla mieszkańców – 24 grudnia

 
 

MENU

Podkowa Leśna