Strona Główna / Kultura / Kultura - Aktualności / Sąsiedzkie zaproszenie na spektakl teatralny w Żółwinie

Sąsiedzkie zaproszenie na spektakl teatralny w Żółwinie

Brwinowski Teatr Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego zaprasza mieszkańców Podkowy Leśnej na spektakl pt. „Romans z pajacem” prezentowany w najbliższy wtorek wieczorem na scenie OSP Żółwin.

Troje młodych warszawskich aktorów pod szyldem Teatru Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego zaprezentuje spektakl oparty na tekście opowiadania Stefana Kiedrzyńskiego (1886 – 1943), niegdyś mieszkańca Brwinowa, pt. „Romans z pajacem”. 

To zaledwie godzinne przedstawienie pełne jest humoru, koloru i muzyki a nawet wspólnego śpiewania. Tekst napisany w roku 1917 opowiada o losach wędrownej trupy aktorskiej dającej przedstawienia niejednokrotnie właśnie na scenach straży ogniowej. 
Po premierze w Warszawie i w Brwinowie spektakl pokazywany był już w sali OSP Biskupice i OSP Moszna.
„Romans z pajacem” prezentowany jest w ramach projektu o nazwie Wehikuł Teatralny Gminy Brwinów – przy wsparciu finansowym Gminy Brwinów.
Aktorzy: Kinga Suchan, Jacek Zienkiewicz i Michał Winiarski. Reżyseria: Waldemar Matuszewski. Scenografia: Barbara Batyra.

Zapraszamy – po sąsiedzku – na wtorkowy wieczór!

Wstęp wolny.

Sprawdź również

„POŁĄCZENIA” – PREMIERA SPEKTAKLU

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na premierę najnowszego spektaklu grupy Kiosk Ruchu „Połączenia” 24 …

 
 

MENU

Podkowa Leśna