Ważne:
Strona Główna / Kultura / Kultura - Aktualności / Język Serca, czyli porozumienie bez przemocy

Język Serca, czyli porozumienie bez przemocy

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza 16 października w godz. 17.00-21.00 na warsztaty “Porozumienie bez przemocy” zwane także Językiem Serca. Warsztaty realizowane są w ramach projektu “Wróćmy do siebie” we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Twórczych “ę”.

Warsztaty będą teoretycznym i praktycznym wprowadzeniem do ww metody komunikacji, zyskującej coraz większą popularność na świecie.

Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication–  NVC) to stworzone przez Marshalla Rosenberga podejście, które pomaga budować i wzmacniać kompetencje skutecznej komunikacji, słuchania i mówienia z empatią, wzajemnego szacunku, tak aby wspierać świadome budowanie zdrowych, pełnych szacunku relacji.

Marshall B. Rosenberg, doktor psychologii klinicznej, twórca Porozumienia bez Przemocy, praktykował je na całym świecie, mediując w konfliktach zbrojnych, w środowisku szkolnym, w organizacjach międzynarodowych, a także w biznesie i w rodzinach. Przeszkolił wiele tysięcy ludzi, którzy nieśli i niosą te idea w świat. 

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Gołaszewska.

Trenerka

Z wykształcenia psycholog. Na co dzień propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy. Jest akredytowanym facylitatorem programu Esencje Kobiecości i Męskości. W 2009 roku stworzyła i od tego czasu opiekuje się stroną www.nvc.info.pl . Pracowała jako terapeuta w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w świetlicy dla dzieci i młodzieży. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych.

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

 

Sprawdź również

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na spektakl pt.” Dom na Granicy” wg Sławomira Mrożka – 28 listopada (niedziela) o godz. 17.00

Najnowszy spektakl amatorskiego Teatru Otwartego, działającego nieprzerwanie od lat 9 pod auspicjami Centrum Kultury i …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content