Ważne:
Strona Główna / Aktualności / OGRÓD SPECJALNY – #SZCZEPIMY SIĘ

OGRÓD SPECJALNY – #SZCZEPIMY SIĘ

Bierzmy przykład z doświadczenia…

Procent osób wyszczepionych w Podkowie Leśnej w podziale na wiek:

12-19     65.80%
20-39     68,22%
40-59     84,42%
60-69     90,73%
70+          91,13%

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do Ogrodu Specjalnego w najbliższą sobotę 11 września 2021 r. o godzinie 12:30 na wykład pt. „Dlaczego należy się zaszczepić?”, który zostanie wygłoszony przez Pana prof. Jerzego Duszyńskiego Prezesa Polskiej Akademii Nauk, Przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna I kadencji w Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej przy ulicy Akacjowej w Podkowie Leśnej.

Wykład prof. Jerzego Duszyńskiego połączony zostanie z kolejną akcją #SzczepimySię, która przeprowadzona zostanie przez personel medyczny z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BASIS. Personel medyczny będzie szczepił Państwa szczepionką Pfizer w punkcie szczepień zorganizowanym w  budynku Urzędu Miasta Podkowa Leśna przy ulicy Akacjowej 39/41 w Podkowie Leśnej (wejście dla niepełnosprawnych z boku budynku), w godzinach 11:00-14:00 bez konieczności wcześniejszego zapisu.

W ramach ogrodu specjalnego atrakcje – dmuchane kule Bumper ball.  

Włączmy się do akcji #SzczepimySię i przerwijmy łańcuch zakażeń.

Przypominamy, że dzięki zaangażowaniu mieszkańców Miasta Podkowa Leśna zdobyliśmy  I miejsce pośród 500 gmin w Polsce, w których poziom wyszczepienia mieszkańców osiągnął minimum 67%, wobec powyższego wygrywaliśmy 100 tys. zł, które przeznaczymy na przeciwdziałanie COVID-19.

Korzystając z okazji pragniemy również poinformować, że jesteśmy liderem w ogólnopolskim rankingu najbardziej odpornej gminy w Polsce. Informujemy, że w naszym mieście jest 2 574 osób w pełni zaszczepionych.

Serdecznie zapraszamy osoby, które jeszcze nie podjęły decyzji o zaszczepieniu, aby włączyły się, w akcję #Szczepmiysię ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich  jest szalenie ważne.

Organizator: Urząd Miasta Podkowa Leśna. Partner: NZOZ BASIS.
Miejsce: Park Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Urząd Miasta Podkowa Leśna, ul. Akacjowa 39/41.

 

 

Sprawdź również

Sierpniowa oferta kulturalna

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem atrakcji i wydarzeń, które Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaplanowało …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content