Ważne:
Strona Główna / Kultura / Kultura - Aktualności / Najlepsze życzenie Ani Brody

Najlepsze życzenie Ani Brody

W niedzielę 17 grudnia zapraszamy na szczególny koncert dla dzieci (i nie tylko). Ania Broda przedstawi swoje „Najlepsze życzenia” na Świerkowej o godz. 17.00. Bilety w cenie 10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci) dostępne w przedsprzedaży. Rezerwacje: anna.strzaska@ckiopodkowa.pl

Ania Broda– jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Posługuje się techniką śpiewu „białego”. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Jest sama w sobie osobnym gatunkiem muzycznym.

Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce takie jak etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci. Łączy style poszukując własnego wyrazu w sztuce. Kształtuje duchową stronę tradycyjnej muzyki polskiej.

Mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, uderzanym instrumencie strunowym, który przywędrował do nas z Azji. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna!

Sprawdź również

Uroczyste spotkanie oraz bal z okazji Dnia Seniora

 
 

MENU

Podkowa Leśna