Ważne:

ARTWAKACJE W CKiIO

ARTWAKACJE 2019 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

Cztery tygodnie ze sztuką, naturą i przygodą.   

I. 24 czerwca – 28 czerwca „Wakacje z planszówkami”  

Animacja: Regiogames

Co się będzie działo? Będziemy grać w gry o różnym stopniu trudności: Duszki, Pszczółki, Pędzące Ślimaki, Bandido, Zające na łące, El Bazar. Na bardziej wprawnych graczy czeka m.in. Splendor, Agricola, Timeline, Metropolia, Stone Age, 7 cudów świata, Kryptos.  Nie zabraknie puzzli, memory i gier manualnych. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Finał: wielkie rozgrywki zespołowe. 

II.  1 lipca – 6 lipca „Czarowne opowieści”

Animacja: Nela i Daniel Brzezińscy

Co się będzie działo? Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, niedaleko Leśnej Podkowy, a konkretnie w pobliżu stacji WKD… działy się dziwy i cuda. Żaba była księżniczką, trzech braci strzelało, ale tylko dwóch trafiało, bajeczne zwierzęta były pomocne i sprzyjające, a czarne charaktery złośliwe i wrogie. Tak było kiedyś. A teraz? Teraz… opowiemy to razem z młodymi aktorami i aktorkami!   

Wielki finał: widzów czarowanie, czyli prezentacja opowieści za pomocą słowa, ruchu, koloru, tańca i maski.

III. 8 lipca – 12 lipca „Mali konstruktorzy, czyli wakacje z recyclingiem”

Animacja: Julia Pańków

Co się będzie działo? Dbanie o środowisko nie musi być nudne, a recycling może być dobrą zabawą. To, co zwykle ląduje w koszu, może stać się podstawą nowej zabawki, ozdoby, prezentu… Samodzielna praca nad przedmiotem użytkowym uczy uważności i szacunku do pracy, a także sprawia satysfakcję, jakiej nie dają rzeczy gotowe. Wykonamy skakanki, latarenki, kalejdoskop i fantastyczne zwierzęta – wszystko z recyclingu! 

Wielki finał: wystawa obiektów wykonanych podczas zajęć.      

IV. 15 lipca – 19 lipca „Filmowa Podkowa”

Animacja: Michał Kołdras 

Co się będzie działo? Zapoznamy się z filmowym ABC (poszukiwanie inspiracji, budowa scenariusza, rozróżnianie planów filmowych, dźwięk i obraz w filmie, używany sprzęt). Stworzymy własny scenariusz etiudy filmowej i używając profesjonalnych narzędzi zrealizujemy film. Nie zabraknie emocji towarzyszących castingowi i premierze dzieła…

Wielki finał: premiera filmu, dyskusja z publicznością.   

W programie ARTWAKACJI nie zabraknie spacerów po Podkowie, gier zespołowych i integracyjnych, zabaw z chustą Klanzy oraz innych atrakcji wymyślonych przez uczestników i wychowawców. 

ARTWAKACJE dla dzieci od 7 do 12 lat rozpoczynają się o godz. 9.00, a kończą o 15.00 (poniedziałek – piątek).

Cena: 110 zł / tydzień dzieci zamieszkałe w Podkowie Cena: 135 zł / tydzień dzieci zamieszkałe poza Podkową Leśną Obiady dodatkowo płatne 50 zł/tydzień.

Rekrutacja: prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej (www.ckiopodkowa.pl) i przesłanie jej na maila: info@ckiopodkowa.pl lub doręczenie osobiste do CKiIO, ul. Świerkowa 1.  

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc pierwszeństwo mają dzieci mieszkające w Podkowie Leśnej, uczące się w podkowiańskich szkołach oraz dzieci uczęszczające na zajęcia z zakresu edukacji kulturalnej organizowane przez CKiIO. 

Informacje telefoniczne pod numerem: tel: 22 758 94 41.   

Zgłoszenia przyjmuje CKiIO do 1 czerwca 2019. Informacja o uczestnictwie dziecka w ARTWAKACJACH zostanie przesłana do Państwa mailem do dnia 10 czerwca.  

Sprawdź również

Inscenizacja „Balladyny” – Narodowe Czytanie 2020

Miejska Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej zaprasza do obejrzenia inscenizacji „Balladyny” Juliusza Słowackiego w mistrzowskiej …

 
 

MENU

Podkowa Leśna