Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Artferie 2020 w CKiIO

Artferie 2020 w CKiIO

Jak co roku zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat do wzięcia udziału w Artferiach, które organizujemy w dniach 10 – 21 lutego. Informacja: info@ckiopodkowa.pl; tel: 22 758 94 41. Na chętnych czekają ostatnie miejsca.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

I. 10 lutego – 14 lutego

MusicLOVE Ferie
Co się będzie działo?

Podczas zajęć będziemy się uczyć prawidłowej emisji głosu, pracy z ciałem i oddechem, interpretacji tekstów i wiele innych ważnych elementów przygotowujących do pracy i występów na scenie. Zwieńczeniem warsztatów będzie spektakl muzyczny, który wspólnie przygotujemy.
Warsztaty poprowadzą Aleksandra Kopp – instruktorka śpiewu, chórmistrzyni, dyrygentka, trenerka wokalna oraz Magdalena Klimiuk – instruktorka tańca, absolwentka Szkoły Baletowej w Łodzi, miłośniczka tańca współczesnego.

II.  17 lutego – 21lutego
Japonia. Kraj, gdzie wszystko staje się sztuką. 
Co się będzie działo?

Zapoznamy się z tradycyjną i współczesną kulturą Japonii: od sztuki walki do sztuki rzeźbienia słodyczy – amezaiku. Nauczymy się robić origami i kamikiri oraz pakować prezenty w chustę furoshiki. Poznamy shuji – sztukę japońskiej kaligrafii. 
Zaprezentujemy nasze osiągnięcia na wstawie i podzielimy się wrażeniami z warsztatów, które przybliżą nam daleką Japonię. 
Warsztaty poprowadzą Sławomir Rumiak – artysta, fotograf oraz Kanon Myokoin – artystka, projektantka graficzna.    

W programie ferii nie zabraknie spacerów po zimowej Podkowie, zabaw integracyjnych, miejsca na inwencję własną uczestników.  Zajęcia zaczynają się o 9.00 a kończą o 15.00.
 
Cena: 110 zł / tydzień – dzieci zamieszkałe w Podkowie Leśnej (Karta Mieszkańca).
Cena: 135 zł / tydzień – dzieci zamieszkałe poza Podkową Leśną.
Obiady dodatkowo płatne 50 zł/tydzień.

Rekrutacja: prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej na stronie www.ckiopodkowa.pl i przesłanie jej na maila: info@ckiopodkowa.pl lub doręczenie osobiste do CKiIO, ul. Świerkowa 1.   

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc pierwszeństwo mają dzieci mieszkające w Podkowie Leśnej, uczące się w podkowiańskich szkołach oraz dzieci uczęszczające na zajęcia z zakresu edukacji kulturalnej organizowane przez CKiIO.  
 
Informacja: mail info@ckiopodkowa.pl; tel: 22 758 94 41.

Zgłoszenia: przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Sprawdź również

Ogród literacki online

Miejska Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej zaprasza na spotkanie ogrodowe z Anną Kalinowską i Januszem …

 
 

MENU

Podkowa Leśna