Ważne:
Strona Główna / Komunikaty / Posterunek Policji w Podkowie Leśnej

Posterunek Policji w Podkowie Leśnej

W połowie grudnia w miejsce dotychczas funkcjonującego Komisariatu Policji w Podkowie Leśnej został utworzony Posterunek Policji. Posterunek czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, a w pozostałe dni w zależności od potrzeb służby. Po godzinie 16.00 teren Podkowy Leśnej patrolowany jest przez policjantów Komisariatu Policji w Milanówku oraz policjantów Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. W przypadku konieczności powiadomienia o zdarzeniu można korzystać z dotychczasowych numerów telefonów, tj.: Posterunek Policji w Podkowie Leśnej – (22) 758 91 10, KPP w Grodzisku Mazowieckim – (22) 755 60 11,13 lub Komisariat Policji w Milanówku – (22) 758 32 36.

 

Mieszkańcy Podkowy Leśnej mogą w każdej chwili uzyskać pomoc lub wezwać na interwencję policjantów Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim także pod bezpłatnymi numerami telefonów alarmowych 997 i 112.

Dokonane zmiany organizacyjne nie wprowadziły zmian w godzinach pracy Posterunku Policji, jak również w liczbie funkcjonariuszy patrolujących ulice miasta. Aktualnie w Posterunku jest zatrudnionych 4 funkcjonariuszy i 1 Kierownik Posterunku.

Sprawdź również

Konsultacje projektu uchwały w sprawie wyznaczenia miejsca oraz określenia zasad prowadzenia handlu przez rolników

  Informacja z dnia 26.04.2022 r. – Konsultacje zakończone – uwag nie zgłoszono.   Ogłoszenie …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content