Ważne:
Strona Główna / Komunikaty / PCK z Grodziska Mazowieckiego rozdaje żywność osobom najuboższym

PCK z Grodziska Mazowieckiego rozdaje żywność osobom najuboższym

Polski Czerwony Krzyż z Grodziska Mazowieckiego realizuje unijny program wsparcia osób najbardziej potrzebujących pomocy. Jak informuje Bożena Bajkowska, kierownik lokalnego biura PCK w sumie do dyspozycji są artykuły spożywcze takie jak między innymi: cukier, mąka, olej, masło, ryż, konserwy, dżemy, herbatniki, klopsy, marchewka z groszkiem.

Z pomocy mogą korzystać od lipca tego roku mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego i powiatu grodziskiego, których dochód miesięczny w przypadku rodziny pełnej nie przekracza 600 złotych, w przypadku rodziny niepełnej 800 złotych. Ze sobą należy zabrać dowód osobisty i dokument potwierdzający dochód. Wsparciem objętych zostało już 830 osób. Projekt będzie realizowany do końca lutego przyszłego roku, być może zostanie przedłużony. Osoba, która zgłosi się do PCK objęta zostaje ciągłym wsparciem. Wszyscy, którzy potrzebują pomocy mogą się zgłaszać do grodziskiego PCK, biuro mieści się przy ulicy Kościuszki 32, magazyn zaś, gdzie wydawane są artykuły znajduje się przy ulicy Kościuszki 21.

Sprawdź również

Ogłoszenie Burmistrza z 16 września 2020 r. o konsultacjach projektów uchwał (zmiana Regulaminu utrzymania czystości i szcz. sposobu odbioru odpadów)

Na podstawie uchwały nr 198/XLIII/2010 Rady Miasta Podkowy Leśnej z dnia 22 października 2010 r. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content