Ważne:
Strona Główna / Bez kategorii / Podkowiańska Karta Mieszkańca

Podkowiańska Karta Mieszkańca

Od 1 stycznia 2019 r. zacznie obowiązywać Podkowiańska Karta Mieszkańca. Będzie ona uprawniała do rabatów i zniżek znajdujących się w

WYKAZIE PARTNERÓW PROGRAMU

Kartę Mieszkańca mogą otrzymać mieszkańcy Podkowy Leśnej, którzy płacą podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim, a w zeznaniu podatkowym deklarują, że ich miejscem zamieszkania jest Miasto Podkowa Leśna. W tym celu należy złożyć wniosek o wydanie Podkowiańskiej Karty Mieszkańca. Kartę Mieszkańca będą mogli otrzymać także członkowie ich rodzin w wieku do 18 roku życia, a w przypadku osób uczących się – do 26 roku życia. Każdy z członków rodziny będzie posiadał swoją spersonalizowaną kartę – ze swoim zdjęciem oraz imieniem i nazwiskiem, numerem karty oraz datą ważności. Karta będzie wydawana niezależnie od osiąganych dochodów.
W imieniu osoby do 18 roku życia wniosek składa rodzic lub opiekun prawny.
W celu otrzymania karty należy złożyć wniosek o wydanie, codziennie w godzinach pracy UM, odbiór i wydawanie kart w poniedziałki w godz. 10.00 – 18.00.

Do programu będą mogli przystąpić przedsiębiorcy, właściciele sklepów i inni, oferując mieszkańcom dodatkowe upusty i rabaty. Lista korzyści wynikająca z posiadania Podkowiańskiej Karty Mieszkańca będzie na bieżąco aktualizowana i mamy nadzieję, że będzie się stale powiększać.

Celem wprowadzenia programu jest ułatwienie dostępu do usług publicznych. Każdy, kto będzie posiadał kartę, będzie mógł skorzystać z rabatów i zniżek. Miasto Podkowa Leśna chce w ten sposób docenić mieszkańców, którzy płacą podatki na jej terenie.

Sprawdź również

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content