Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Życzenia na nowy rok szkolny

Życzenia na nowy rok szkolny

ŻYCZENIA OD BURMISTRZA MIASTA PODKOWA LEŚNA:
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020. Pragnę z tej okazji wszystkim uczniom, nauczycielom i całej szkolnej społeczności, złożyć życzenia twórczej energii, aby nadchodzący czas był okresem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz licznych sukcesów we wszystkich działaniach. 
Drodzy Uczniowie, nowy rok szkolny jest przede wszystkim Waszym świętem. W szkole spędzacie najważniejsze lata swojego życia. Życzę, aby ten czas był szansą na odkrywanie piękna i poznawanie tajemnic świata, na dorastanie w przyjaznym gronie rówieśników i dorosłych. Jest to okres, kiedy zdobywacie elementarną wiedzę i kształtujecie własną osobowość. Niech Wasze spotkanie z nauką, z intelektualną przygodą oraz z nowymi ludźmi zaowocują nie tylko indywidualnym rozwojem, nawiązaniem wspaniałych przyjaźni, ale także otwartością na świat i ludzi. 
Wierzę, że mimo wdrożonych przez władze centralne zmian, podkowiańskie szkoły z wytrwałością będą kontynuowały swoją misję, a nauczyciele, uczniowie i rodzice nadal będą kształtować szkołę w oparciu o podstawowe zasady, jak prawda, uczciwość, rzetelność, wolność, mądrość oraz tolerancję i wzajemny szacunek. 
Niech szkoła będzie dla Was wszystkich miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym, a także powodem do dumy.
Artur Tusiński
Burmistrz Miasta Podkowa Leśna

Sprawdź również

Życzenia Świąteczne

 
 

MENU

Podkowa Leśna