Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Zrób zakupy przez telefon

Zrób zakupy przez telefon

Najemca lokalu miejskiego Sklep Spożywczy Delikatesy przy ul. Jana Pawła II przygotował dla mieszkańców Podkowy Leśnej usługę telefonicznego zamawiania zakupów.

Osoby, które w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego znalazły się w trudnej sytuacji, szczególnie seniorzy, osoby chore i niepełnosprawne, osoby przebywające na kwarantannie, mogą zamówić zakupy
przez telefon pod numerem 504 456 000
lub mailowo delikatesypodkowa@gmail.com

Zakupy zostaną dowiezione pod wskazany adres. Zamówienia złożone do godz. 14.00 będą realizowane tego samego dnia, zamówienia złożone po godz. 14.00 zostaną zrealizowane dnia następnego.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie tej informacji osobom, które nie mają dostępu do internetu i mediów społecznościowych. Rozejrzyjmy się wokół siebie, budujmy sąsiedzką sieć kontaktów i pomocy, #pomagajmy sobie.

Jeśli ktoś z Państwa w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, potrzebowałby pomocy, prosimy o kontakt z Urzędem Miasta Podkowa Leśna w godzinach pracy Urzędu pod numerem telefonu 22 759 21 01.

Na stronie miasta www.podkowalesna.pl publikujemy aktualne informacje dotyczące sytuacji epidemicznej związanej z koronawirusem.

Sprawdź również

Stypendia Burmistrza Miasta Podkowa Leśna 

Uczniowie i studenci, którzy nie ukończyli 25 roku życia, mogą ubiegać się o Stypendium Burmistrza …

 
 

Privacy Preference Center

MENU

Podkowa Leśna