Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Podkowie Leśnej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Podkowie Leśnej

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cel finału to wyrównanie szans w leczeniu noworodków.  W Podkowie Leśnej jak w roku ubiegłym sztab Orkiestry tworzyć będą 3 instytucje: Zespół Szkół, Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 i Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. W ramach podkowiańskiego finału na ulicach kwestować będzie 50 wolontariuszy. Dzięki uprzejmości zarządu Warszawskiej Kolei Dojazdowej każdy wolontariusz z Podkowy Leśnej w dniu 14.01.2018, będzie miał zapewnione, bezpłatne poruszanie się kolejką WKD na trasie Podkowa Leśna Wschodnia, Podkowa Leśna Główna, Podkowa Leśna Zachodnia przez cały dzień.

Oprócz kwesty ulicznej zaplanowaliśmy kilka imprez towarzyszących w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich m.in. „licytację z gwiazdą” oraz koncert kompozytora i pianisty jazzowego laureata nagrody Grammy,  Honorowego  Obywatela Miasta Ogrodu Podkowa Leśna Włodka Pawlika. Szczegółowy program wraz z przedmiotami na aukcję, można śledzić na stronie internetowej Podkowiańskiego Liceum oraz na fanpage  sztabu podkowańskiego.

 Przypominamy, że w zeszłym roku, Podkowianie, wsparli  działania Orkiestry niebagatelną kwotą 32300 zł  Serdecznie wszystkich zapraszamy do spędzenia tej styczniowej niedzieli razem z Nami.

 

 w imieniu organizatorów i wolontariuszy

Alina Witkowska – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

Paweł Włoczewski – Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Grzegorz Turek – szef Sztabu, Zespół Szkół w Podkowie Leśnej

Sprawdź również

Zgłaszanie źródła emisji smogu online

 
 

MENU

Podkowa Leśna