Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Konsultacje w/s skrzyżowań równorzędnych

Konsultacje w/s skrzyżowań równorzędnych

Informujemy, że na podstawie Zarządzenia nr 124/2020 Burmistrza Miasta Podkowa Leśna z dn. 27 października 2020 r., rozpoczynamy konsultacje społeczne w zakresie zmiany organizacji ruchu na terenie Miasta Podkowa Leśna poprzez wprowadzenie skrzyżowań równorzędnych na drogach gminnych, z wyłączeniem dróg  powiatowych, tj. ulicy Jana Pawła II i Brwinowskiej oraz drogi wojewódzkiej, czyli trasy 719.

>> Zarządzenie Nr 124/2020 z dnia 27 października 2020 r. w sprawie konsultacji społecznych z mieszkańcami Miasta Podkowa Leśna w zakresie zmiany organizacji ruchu na terenie Miasta Podkowa Leśna poprzez wprowadzenie skrzyżowań równorzędnych na drogach gminnych, z wyłączeniem dróg powiatowych, tj. ulicy Jana Pawła II i Brwinowskiej oraz drogi wojewódzkiej, czyli trasy 719 (link otwiera się w nowym oknie)

>> Ankieta skrzyżowania_równorzędne (link do dokumentu w wersji edytowalnej – plik word)

>> Ankieta online – skrzyżowania równorzędne (link do ankiety online otwiera się nowym oknie)

>> Plakat – Konsultacje społeczne dotyczące wprowadzenia skrzyżowań równorzędnych (link otwiera się w nowym oknie)

edit 23.11.2020: Zapraszamy na spotkanie online z Burmistrzem Miasta Podkowa Leśna Arturem Tusińskim.

ogłoszenie o spotaniu online z Burmistrzem Miasta Podkowa Lesna ws. skrzyżowań równorzędnych

Więcej na temat konsultacji w/s skrzyżowań równorzędnych można przeczytać w bieżącym numerze Biuletynu Miasta na str. 6 >> http://podkowalesna.pl/wp-content/uploads/2009/07/Biuletyn_Podkowa_Lesna_5_92_pazdziernik_2020.pdf

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych w sprawie zmiany organizacji ruchu na terenie Miasta Podkowa Leśna poprzez wprowadzenie skrzyżowań równorzędnych na drogach gminnych, z wyłączeniem dróg powiatowych, tj. ulicy Jana Pawła II i Brwinowskiej oraz drogi wojewódzkiej, czyli trasy 719 (link otwiera się w nowej zakładce)

Sprawdź również

Nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Ogłoszony został nabór nabór kandydatów do Młodzieżowej Rady Klimatycznej – organu doradczego Ministra Klimatu i …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content