Ważne:
Strona Główna / Aktualności / APEL do Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Starostów i Radnych

APEL do Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Starostów i Radnych

W związku z opublikowaniem na stronach Sejmu RP opracowanego przez Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość projektu ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy i utworzenia metropolii warszawskiej obejmującej swoim zasięgiem m.st. Warszawa oraz 32 podwarszawskie gminy, a także skierowaniem projektu tej ustawy do pierwszego czytania na posiedzeniu Sejmu w dniu 2 lutego 2017 r., Burmistrz Miasta Podkowy Leśnej – Artur Tusiński skierował apel do Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Starostów i Radnych – jako przedstawicieli samorządów objętych projektem zmian – o niezwłoczne podjęcie wspólnych działań mających na celu wstrzymanie procesu legislacyjnego, wycofanie projektu ustawy spod obrad Sejmu i podjęcie ewentualnych decyzji w tej sprawie zgodnie z zasadami samorządności i demokracji.

W porozumieniu z władzami m.st. Warszawy zapraszamy na spotkanie w dniu 4 lutego br. (sobota) o godz. 12.00  w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki (Pl. Defilad 1).

Z inicjatywy Prezydenta Legionowa odbędzie się również kolejne spotkanie w dniu 6 lutego br. (poniedziałek) o godz. 14.00 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Piłsudskiego 41.

Na spotkania zapraszamy wszystkich zainteresowanych, mieszkańców Podkowy Leśnej oraz pozostałych mieszkańców gmin.

Sprawdź również

Nowy newsletter

Zapraszamy do zapisywania się do naszego nowego newslettera. Aby otrzymywać automatyczne powiadomienia o aktualnosciach na …

 
 
MENU

Podkowa Leśna