Ważne:
Strona Główna / Aktualności / APEL do Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Starostów i Radnych

APEL do Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Starostów i Radnych

W związku z opublikowaniem na stronach Sejmu RP opracowanego przez Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość projektu ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy i utworzenia metropolii warszawskiej obejmującej swoim zasięgiem m.st. Warszawa oraz 32 podwarszawskie gminy, a także skierowaniem projektu tej ustawy do pierwszego czytania na posiedzeniu Sejmu w dniu 2 lutego 2017 r., Burmistrz Miasta Podkowy Leśnej – Artur Tusiński skierował apel do Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Starostów i Radnych – jako przedstawicieli samorządów objętych projektem zmian – o niezwłoczne podjęcie wspólnych działań mających na celu wstrzymanie procesu legislacyjnego, wycofanie projektu ustawy spod obrad Sejmu i podjęcie ewentualnych decyzji w tej sprawie zgodnie z zasadami samorządności i demokracji.

W porozumieniu z władzami m.st. Warszawy zapraszamy na spotkanie w dniu 4 lutego br. (sobota) o godz. 12.00  w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki (Pl. Defilad 1).

Z inicjatywy Prezydenta Legionowa odbędzie się również kolejne spotkanie w dniu 6 lutego br. (poniedziałek) o godz. 14.00 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Piłsudskiego 41.

Na spotkania zapraszamy wszystkich zainteresowanych, mieszkańców Podkowy Leśnej oraz pozostałych mieszkańców gmin.

Sprawdź również

Spotkanie z Mieszkańcami – 07.12.2017 r.

Burmistrz Miasta Podkowa Leśna serdecznie zaprasza Mieszkańców na spotkanie w czwartek 7 grudnia 2017 r. …

 
 
MENU

Podkowa Leśna